.

.

X-DREE Сребрен Тон Црна 6.35 mm 1/4 Машки Моно TS Говорникот Аудио Кабел Конектор(Сребрен Тон Црна 6.35 mm 1/4' 'Conector del кабел де аудио del altavoz macho TS моно

X-DREE Сребрен Тон Црна 6.35 mm 1/4 Машки Моно TS Говорникот Аудио Кабел Конектор(Сребрен Тон Црна 6.35 mm

DEN 162.72

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Име на производ : 6.35 mm Машки Конектор;Боја : Сребро на Ѕвонење, Црна.Материјал : Метал, Пластика.Вкупна Големина : 8.4 x 1.2 см / 3.3" x 0.5" (L*D).Нето Тежина : 5g(Peso Neto : 5g.Пакет : 1 x 6.35 mm Машки Моно Конектор(Paquete : 1 x conector macho де 6,35 мм macho.Сребрен Тон Црна 6.35 mm 1/4" Машки Моно TS Говорникот Аудио Кабел Connector Specifications : Описи : 6.35 mm сребрен тон црни машки Моно конектор.Одлично за аудио канал за поврзување на звучници, засилувач и микрофон.Широко се користи во домот, КТВ, или други места каде што се користи аудио уреди.Опис на Spanish Silver Тон Црна 6.35 mm 1/4' 'Conector del кабел де аудио del altavoz macho TS mono Nombre del producto : conector macho де 6.35 mm; боја : tono plateado, negro Material : Метал, Plástico Tamaño вкупно : 8.4 x 1.2 см / 3.3' 'x 0.5' '(L * D) Peso Neto : 5g Paquete : 1 x conector macho де 6,35 мм macho.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата