.

.

yanw 3.5 mm Аудио Кабел ПОМОШЕН Кабелот за JBL Микро Полнење 2+ Звук Летај BT Преносни Говорникот

yanw 3.5 mm Аудио Кабел ПОМОШЕН Кабелот за JBL Микро Полнење 2+ Звук Летај BT Преносни Говорникот

DEN 335.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% Сосема Нов И Висок Квалитет. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. 3.5 mm 3-din конектор машки 3,5 mm 3-дин машки.Позлатени интерфејс, анти-оксидација, игра-отпор.TPE јакна, мека и висока еластичност.Конзервирани бакар диригент, работат на тоа што се помалку подложни на надворешно мешање.Делото со какви било уреди со стандарден 3.5 мм помошен Џек, како Слушалки, Звучници, i Pad, i Phone, ipod-ови, MP3 плеери, Лаптопи, Компјутери, мобилни Телефони, Таблети, домашно кино и сл.Connecter Големина : 3.5 mm до 3.5 мм Должина на Кабел : 6ft Боја : Црна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата