.

.

IZOD Мажите е Голем и Висок Saltwater 9.5 Рамно Пред Chino Краток

IZOD Мажите е Голем и Висок Saltwater 9.5 Рамно Пред Chino Краток

DEN 504.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

98% Памук И 2% Spandex.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Водат - водат ткаенина овозможува за сите-ден удобност.Saltwater се мијат - saltwater измијте за опуштено, носи-во удобноста.Лесно машина за перење на ладно со слични бои.Се пар со вашиот омилен поло или маица за да го завршите вашиот изглед.Достапни во редовни и Голема & Високи големини.Студ денови на брегот повик за удобноста на saltwater краток во рашири памук.Специјално изми за мекост и корави чувствуваат, овој сестран пар оди со се што е во вашиот секојдневен гардероба.Создадени само за нашите големи и високи клиент, оваа кошула карактеристики на roomier ги намали сите околу.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата