.

.

Мајчин Шума Органски Срцата на Дланка, 7.7 Унца (Пакување од 12)

Мајчин Шума Органски Срцата на Дланка, 7.7 Унца (Пакување од 12)

DEN 1562.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пакет од дванаесет, 14-унци по можат (вкупно 168 унци).Берат од житни одберете диви "Euterpe" дланки, која расте повторно ќе се врати, обновлив ресурс.Тендер и вкусни, но, сепак, ниско ниво на масти и калории.Совршен додаток на секое јадење.Мајчин Шума Органски Срцата на Дланка се претстави со парична казна пример на социјално и еколошки одговорни претпријатија, која започнува со над 100,000 хектари на мајчин прашума заштитени од развојот.Во оваа зачувување, срцата се берат од житни одберете диви "Euterpe" дланки, која расте назад повторно - обновлив ресурс.Вработување е предвидено за домородните домородци во прашума регионот кои го научиле тоа како, каде и кога да се намали на растенија за одржување и repopulate дека дланка видови.Мајчин Шума Органски Срцата на Дланка се тендер и вкусни, но, сепак, ниско ниво на масти и калории.Тие се совршен додаток на било meal Features вклучуваат : •Пакет од дванаесет, 14-унци по можат (вкупно 168 унци)•Собрани од житни одберете диви "Euterpe" дланки, која расте повторно ќе се врати, обновлив ресурс•Тендер и вкусни, но, сепак, ниско ниво на масти и калории•Совршен додаток на секое јадење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата