.

.

Carlisle 4156768 Спектар Пластична Пена Гума Хигиенски Squeegee, 18 Во Должина, Виолетова (Случај на 6)

Carlisle 4156768 Спектар Пластична Пена Гума Хигиенски Squeegee, 18 Во Должина, Виолетова (Случај на 6)

DEN 407.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Виолетова 18" хигиенски кат squeegee се вклопува Carlisle 40225 Спарта Спектар fiberglass рачки (се продава одделно).Интегрирани сечилото елиминира шевовите за отпорност на бактериски раст.Пластична рамка за отпорност на корозија и свиткување.Двојно пена гума ножот за апсорпција.Безбедна за плочи и мермер подови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата