.

.

Unger Претпријатија Криви 24 AquaDozer Squeegee

Unger Претпријатија Криви 24 AquaDozer Squeegee

DEN 1174.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Модел # : FP60 C. 14 мерач челична рамка.EPDM гума.Тешки.Цинк сојузник справи со штекер.Unger Претпријатија Криви 24" Aqua Dozer Squeegee The тешки EPDM гума squeegee е совршен за отстранување на големи количини на кал, вода или остатоци за да се задржи области чиста и безбедна.Идеален за индустриски работни места.Модел # : FP60 C 14 мерач челична рамка EPDM гума Тешки Цинк сојузник справи со приклучок Должина : 24" Испорака тежина : 15 кг 922739.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата