.

.

NCWZYY Нерѓосувачки Челик Туш Squeegee Прозорец Wiper Почисто со Не се лизга се Справи со Вшмукување Кука за Автомобил Бања

NCWZYY Нерѓосувачки Челик Туш Squeegee Прозорец Wiper Почисто со Не се лизга се Справи со Вшмукување Кука за

DEN 3362.88

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ова стакло туш squeegee може да ги избрише капките вода исклучи било рамно мазни површини брзо и лесно.сечилото ниту премногу здрвени, ниту мека, топлина и студ .За да се добие подобар резултат, избрише хоризонтално се препорачува.Confortable се справи дава дополнителна удобност и ергономијата, лесен за контрола и маневрирање на најтешките места.Идеален за чистење мазни површини како што се бања ѕид, туш врата, огледало, стакло на прозорецот, автомобил прозорецот и плочки.Доаѓа со силиконски виси кука.Не вежба, нема вшмукување чаша потребни за инсталација.Туш squeegee почиста може да бидат зачувани речиси насекаде за брз ac.Функција : Ова стакло туш squeegee може да ги избрише капките вода исклучи било рамно мазни површини брзо и лесно.сечилото ниту премногу здрвени, ниту мека, топлина и студ .За да се добие подобар резултат, избрише хоризонтално се препорачува.Confortable се справи дава дополнителна удобност и ергономијата, лесен за контрола и маневрирање на најтешките места.Идеален за чистење мазни површини како што се бања ѕид, туш врата, огледало, стакло на прозорецот, автомобил прозорецот и плочки.Доаѓа со силиконски виси кука.Не вежба, нема вшмукување чаша потребни за инсталација.Туш squeegee почиста може да бидат зачувани речиси насекаде за брз ac.Материјал : не ' Рѓосувачки Челик + Silicone Squeegee Големина : прибл.25x17cm/9.84x6.69in Hook Големина : прибл.5.7x7cm/2.24x2.76in Color : Black Package се Вклучени : 1 * Туш scrapernotes : Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 0-1cm.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред наддавање.Се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата