.

.

Мултифункционален Кат Squeegee Прозорец Wiper Scraper 180 Степени Rotatable Рака Притисни Четка Sweeper Метла Дома Кат Windows Чистење Алатки (Боја : A)

Мултифункционален Кат Squeegee Прозорец Wiper Scraper 180 Степени Rotatable Рака Притисни Четка Sweeper Метла

DEN 311.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

180 степен прилагодливи управување : лесно за чистење запоставени делови, без гребнатини на прозорецот површината.Мултифункционален абсорбента scraper : погоден за гаража, плочка, wetland одбор.Кат гребење може лесно да се отстранат коса, вода, нечистотии, итн.Тоа исто така може да се користи како прозорецот гребење.Прилагодување на должината на рачката како што е потребно.Краток 27 инчи, максимална 51 инчи, удобен и издржливи.Оваа домаќинство метла squeegee е погодно за коса и домашно милениче коса, а не да се држи четка.Спецификација : име на производ : Мултифункционален Кат Squeegeeproduct материјал : Пластични Големина : се Справи со должина : 90cm/35.44" Подот scraper : 38cm/14.97"Производ во боја : blue Product Употреба : Бања, дома Тип на Производ : Рака Четка и Dustpan Product Карактеристики : 180°Ротација на Главата Прилагодлива Рачка Пакет се Вклучени : 1 x Broom Note : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Кон својствата

product name:
Multifunction Floor Squeegee
product material:
Plastic
Size:
Handle length
Floor scraper:
38cm/14.97
Product color:
blue
Product Usage:
Bathroom, home
Product Type:
Hand Brush and Dustpan
Product Features:
180°Rotation Head Adjustable Handle
Package Included:
1 x Broom
1. Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you! :
2. Please allow 1-3cm measuring deviation due to manual measurement. :
Најдобри предлози во категоријата