.

.

shamjina 4X Домаќинство 1/2 Sprinkler Месинг Спреј Млазницата Алатката Tools Делови Додатоци

shamjina 4X Домаќинство 1/2 Sprinkler Месинг Спреј Млазницата Алатката Tools Делови Додатоци

DEN 187.44

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Производите може да се користи за големи областа на спреј и намалување на температурата брзо.Лесни лесно да се инсталира и да се оттргне.Применливи во двор, градина, кујна градина и други мали областа на земјоделските спреј за наводнување; тревник, зелени појаси, градини и други мали областа на градинарството sprinkler; sprinkler наводнување и индустрија, и други мали областа на кул покриви.Висок квалитет месинг направени, издржливи.Голема површина на прскање.Опис : - Висок квалитет месинг направени, издржливи. - Лесни лесно да се инсталира и да се оттргне. - Голема површина на прскање. - Производите може да се користи за големи областа на спреј и намалување на температурата брзо. - Кои се применуваат во двор, градина, кујна градина и други мали областа на земјоделските спреј за наводнување; тревник, зелени појаси, градини и други мали областа на градинарството sprinkler; sprinkler наводнување и индустрија, и други мали областа на кул покриви.Спецификација : - Материјал : Месинг - Size : Прибл. 2x1.5x1.5cm / 0.79x0.59x0.59inch - Притисок : 2-4.5 кг - Количина на вода спреј : 0.1-0.5m3/h - Дијаметар на спреј : 1m- - Connection : Внатрешни thread Package Вклучува : 4 Парчиња 1/2" Спреј Nozzles Note : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата