.

.

Удри и да Престанам Задржете Спреј (8.5 мл) & Он не Frizz Контролер (8.5 мл) со Што Funk е во Вашата Коса

Удри и да Престанам Задржете Спреј (8.5 мл) & Он не Frizz Контролер (8.5 мл) со Што Funk е во Вашата Коса

DEN 618.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Брзо Се Суши.Додава Сјај.Frizz Заштита.Контрола Сплит Завршува.Не-Мрсна.Лесен.MONTROUS ЗАДРЖЕТЕ СПРЕЈ : Овој материјал карпи!За момчиња и девојчиња за сите возрасти, овој монструозен-holdhairspray е идеален за одржување на косата во место во текот на целиот ден.Одлично за коренот liftingand волумен стилови, премногу.Брз сув, тврд како камен, и сјајна.Содржи moisturizers и балсами за да се остави косата поздрава по употреба!ОН НЕ FRIZZ КОНТРОЛОР : Чувајте ги вашите главата директно со овој frizz борба против навивам носила!Контрола на вашиот 'фанки косата'!Користете го за да се исправи од кадрици за да добиете елегантен и мазна коса, за контрола на frizz и подели завршува.Не-мрсна, оваа светлина формула противи на влажноста и ја штити косата од стил на топлина.Се glat, сјајна коса со Он го Направи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата