.

.

Febreze Мирис за Елиминирање на Воздухот Два, Бери & Капина, 8.8 fl мл

Febreze Мирис за Елиминирање на Воздухот Два, Бери & Капина, 8.8 fl мл

DEN 287.28

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ја елиминира воздух, без мирис маскирање, оставајќи ништо зад себе, но светлина, свеж мирис.Држете се исправено и спреј во убедливо движење низ вашиот дом.Спреј за секој ден во бањи, кујни, канцеларии, перење соби, и никаде на друго место треба излив на ahhh-некои.Совршен за целата-home свежина со 100% природни propellant.Смрдеата.Тие се насекаде.. бавни во воздух или кои произлегуваат најмногу непријатно пати.Заборавајте маскирање нив со некои froo-froo спреј; Febreze Воздух Ефекти, всушност, го елиминира воздух мириси.Ова може да се на ahhh-некои директно до отстранува смрдеа со уредни мала молекула наречена cyclodextrin (Бонус : Тоа е природно направен од пченка).Тоа е корисна воздух два кој е лесен за користење : Едноставно спреј во убедливо движење и чисти далеку оние лошо мириса насекаде : бања, кујна, дека кабината ќе се изнајмува за викенд, на чевли плакарот, вашите деца' соба.. во секое време сакате инстант излив на свежо.И бидејќи Febreze ВОЗДУХ користи 100% природни горива, може да се самоуверено freshen вашиот дом, секој ден.Во потрага по уште повеќе начини да дишат среќен со Febreze?Земете свежината на патот со АВТОМОБИЛ Пропустливи Клипови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата