.

.

Шеќер Реј Леонард Autographed Спортски Илустрирано Списание Beckett БАС #S76761

Шеќер Реј Леонард Autographed Спортски Илустрирано Списание Beckett БАС S76761

DEN 1176.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ова е Спорт и Илустрирано Списание кој е потпишан од страна на Шеќер Реј Леонард.Тоа е сертифициран веродостојни од Beckett Автентикација (БАС) и доаѓа со нивните налепница и соодветен сертификат за автентичност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата