.

.

YSJILIDE, Магнетни Зачин Багажник, Магнетни Полица, Фрижидер Складирање Организатор, Организаторот на Полица, Магнетни Фрижидер Зачин Багажник, Зачин Складирање Полиц

YSJILIDE, Магнетни Зачин Багажник, Магнетни Полица, Фрижидер Складирање Организатор, Организаторот на Полица,

DEN 431.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Високо Квалитетен Материјал - Quilted од цврсти метали челик, ова трајни магнетни зачин решетката е покриено со нежни мат фолија за моќна анти- ' рѓа способност.Екстра голема големина магнет нема да изгребат adsorbed површина, дури и ако се користи за долго време.Магнетни Зачин Полица Со Силен Магнет Дизајн - Поддржува до 5 Lb - може да се држи до било какви метални површината.Одлично за кујна, фрижидер, машина за перење или во микробранова печка.Тоа може да биде преместена Во позиција каде што сакате.Супер Лесно да се Инсталира : Нема дупчење или собранието е потребно.Нашите магнетни кошница со силен магнет може да се задржи сè во место и не budge кога случајно bumped.Широк Спектар на Употреба - Магнетни полица за фрижидер Е идеален за фрижидери, железо рерна и други метални површини, држи зачини во склопот на дофат и да ја задржите вашата кујна во потрага организирани.Мулти-функционална магнетна може да се користи како клучните носители или пенкало клип на табла.Совршен Кујна Складирање Организација : Нашата зачин рек организаторот не само продавница разни зачини тегли, држи вашиот countertop/кабинетот простор јасно, тоа исто така обезбедува дополнителен простор за мала кујна, стан, или ограничен простор.Можете да ги користите во секое место, со метална површина.Големина : 9.6 x 4.7 x 3.6 инчи.Вие само треба да се стави на магнетните полица на страната на фрижидер, микробранова, машина за перење или други железо површината.Тоа ќе биде стабилна веднаш, не би постепено слајд надолу на фрижидерот.Мазна заоблени агли - направени од цврсти метали, сликарство заврши, нема да рѓа или ги кородираат.Мазна заоблени агли дизајн за да се спречи судири.Супер Силен Магнет - Супер силен и здрав магнет на грбот.Држи до 5 Кг.Лесно да се инсталира на страната на фрижидер - Не дупчење или собранието бара Спецификација : Материјал : Сликарство Заврши Метал + Магнет Боја : Црна Насликани Производ Големина : L 9.6 x W x 4.5 H 3.5 во 1.6 фунти Пакет : 2 X Магнетни Зачин Полица Апликација : било кој метал или железо површината.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата