.

.

Луксембург Знаме Shot Чаша

Луксембург Знаме Shot Чаша

DEN 226.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

5x6cm стил шут стакло.Мерки 2.25" високи и 1.8" во дијаметар.Сувенир од Луксембург.Многу ретки и тешко да се најде објектот.Може да има логото на производителот влијаеше на страната на стакло.Тука е многу ретки и тешко да се најде сувенири колекционерски shot чаша од Луксембург.Тоа е 5x6cm стил shot чаша за мерење 2.25" високи и 1.8" во дијаметар.Постојат некои ситни и едвај видливи недостатоци на боја или стакло себе се случуваат случајно на некои снимен очила, кои се резултатите, како што беа сигурни, од процесот на производство.Така, ве молиме да се купи само ако сте задоволни со ова.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата