.

.

Снег Глобуси Сјајот Вода Свет Декорација Музички Снег Глобуси Снешко Оркестарот Игра Ви Посакуваме Среќен Божиќ, 100mm

Снег Глобуси Сјајот Вода Свет Декорација Музички Снег Глобуси Снешко Оркестарот Игра Ви Посакуваме Среќен Божиќ,

DEN 602.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Снежна топка : Уникатен снежна топка дизајн со исклучителна внимание на детали додава игрива и безвременски убавина во вашиот дом оркестарот.Музички снежна топка репродуцира мелодија "Ви Посакуваме Среќен Божиќ".Нема Батерии Што Се Бара.АТРАКТИВНИ ДЕКОРАЦИЈА : Тресат целиот свет и да видите glittery снег паѓа 100mm стаклена купола и е совршен Божиќ декорација за секоја соба.Високо квалитетен материјал : Направен од високо-квалитет смола материјал со вода-исполнет стаклена купола.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Декоративни 100 MM свет мерки околу 7 x 5 инчи.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Оваа шармантна традиционалните стакло Божиќ снег светот ќе го направи совршен прилог на било која домашна празнична декорација.Во потрага за голем подарок за мајка, татко, баба и дедо, колеги или пријатели?Ова е совршен подарок за родендени, Божиќ, годишнини, или било прослава!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата