.

.

Tobin DW5966 14 Смета Намали Дрво Снешко Порибување Смета Крстот Бод за Полнење, 17-Инчни Долго

Tobin DW5966 14 Смета Намали Дрво Снешко Порибување Смета Крстот Бод за Полнење, 17-Инчни Долго

DEN 480.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Топ квалитетни проекти.Прекрасни дизајни.Материјали и инструкции се вклучени.TOBIN-Смета Крстот Бод за Полнење : Порибување.Се создаде симпатична порибување дека сите ќе го сакаат!Тоа ќе биде одличен декоративен елемент, за да се користи година по година.Овој пакет содржи 14 смета aida крпа; монистра; памук конец; поддршка ткаенина; игла; модели и инструкции.Дизајн : Трим Дрво.Големина : 17 Инчен долго.Произведено во САД.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата