.

.

TYNZLM Паметни Часовници за Жени Мажи IP68 Водоотпорен Фитнес Часовници со Повеќе Спортски Режими Bluetooth Повик Pedometer 1.36 Инчен HD Екран Спортски Види за Android и iOS Телефони,Цр

TYNZLM Паметни Часовници за Жени Мажи IP68 Водоотпорен Фитнес Часовници со Повеќе Спортски Режими Bluetooth

DEN 2495.04

Залиха
Достапно за вашата нарачка

[Стилски Паметни Часовници]Водоотпорен Smart watch има убав дизајн,со својата тркалезна форма екранот и целосна допир 1.36 инчен шарени екран,која има 390*390 пиксели резолуција направи екран јасна и светла.Случај на bluetooth smart часовник е направен од метал.Дисплејот на екранот ќе се lightened до автоматски додека укинување на зглобовите.Дигитален часовник е многу лицето, можете дури и може да постави своја фотографија како лицето кожи слободно. [Точни Активност Tracker Watch smart watch поддржува спортски начини : одење,трчање,возење велосипед,пливање ,бадминтон,кошарка,фудбал,јаже скокнеш да ви даде повеќе детален увид во вашите целиот ден активности;Тоа исто така може да се поврзете со паметен телефон GPS за начините како се Кандидира за повеќе прецизни во реално време темпо & растојание. [Smart Потсетник за Повик и Информации]Со поврзување на паметни часовници со паметен телефон,вашите податоци може да бидат прикажана на smartwatches synchronously, како што се дојдовните повици, СМС ти никогаш нема да пропуштите важни вести.Повеќе практични функции, како sedentary потсетување, pedometer,далечински камера контрола, музика контролер, проверете го времето, се најде паметни часовници,светлината на вредноста,вибрации алармот,итн. [IP68 водоотпорен]со технологија на ip68 водоотпорен, smart watch нема да биде оштетен, дури и ако се мијат рацете, се искапат и да пливаат, а носи на fitness watch.се задоволат секојдневните потреби. (забелешка : smartwatch не може да го спречи топла вода и морска вода.) по поврзувањето со услугата на телефонот, вие исто така може да го видите вистинското време временската прогноза. [Супер Долго траење на Батеријата & Широка Компатибилност]ios android паметен часовник е опремен со 280 m Ah голем капацитет на батеријата и може да се користи 7-15 дена, Ако целосно бесплатно! (Забелешка : зависи од индивидуалното користење).smartwatch може да ги поддржи најмногу android и ios телефони. (Поддршка IOS 8.0 и подоцна, Андроид 4.4 и погоре).Мулти-спортски режим bluetooth музички bluetooth повик smart watch Specification : Име : Smart Watch Material : челик strap Color : црна, silver Display : 1.36 инчен screen Resolution : 390×390 Button метод : допир + button Wearing метод : врвка за околу strap Waterproof рејтинг : IP68 level Battery капацитет : 280m Ah Life време : 7-15 days Compatible платформа : Андроид 4.4 и над/i OS8.0 и above Applicable луѓе : возрасни, бизнис, јавноста, итн.Дополнителни карактеристики : мулти-спортски режим, повик за потсетување, информации притисок, итн.пакување листа : Види×1 Silicone рака×1 Charging кабел×1 Manual×1.

Кон својствата

Name:
Smart Watch
Material:
steel strap
Color:
black, silver
Display:
1.36 inch screen
Resolution:
390×390
Button method:
touch + button
Wearing method:
wrist strap
Waterproof rating:
IP68 level
Battery capacity:
280mAh
Life time:
7-15 days
Compatible platform:
Android 4.4 and above/iOS8.0 and above
Applicable people:
adults, business, general public, etc.
Additional features:
multi-sports mode, call reminder, information push, etc.
packing list:
Watch×1 :
Silicone strap×1 :
Charging cable×1 :
Manual×1 :
Најдобри предлози во категоријата