.

.

Smart Watch, MAXTOP Smartwatch за Android и iOS Телефони, 1.4 Full Touch Екран во Боја Активност Tracker Види отчукувањата на Срцето Крв, Кислород Следење на Крвниот Притисок Спиење Tracker Види за

Smart Watch, MAXTOP Smartwatch за Android и iOS Телефони, 1.4 Full Touch Екран во Боја Активност Tracker Види

DEN 1894.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

⌚【2021 Smart watch за i Phone 】- 1.4" TFT-LCD екран на допир што го прави лесен и брз за да го видите времето и датумот.Прекриени со Цинк легура рамка го прави овој smartwatch sports tracker се види многу јасно и здрав.Поддржува 10 спортски сцени.Точно да ги запишувате сите-ден активности,како чекори ,калории изгори и растојание.Можете да се префрлите метрички единици на империал секое време. ⌚【 Фитнес Тракер Види】 MAXTOP smart види користи напредна NRF52832 чип, Активност tracker може да обезбеди стабилни откривање на податоци на отчукувањата на срцето, крвниот притисок, крвта со кислород или други следи функцијата.Прирачник за следење на штрек и да го поставите 24-час автоматски мониторинг и абнормални отчукувањата на срцето потсетници на Стан.Научни спиење следење ви помага да се анализира вашиот сон статус преку снимање на длабок сон, светлината на спиење и будна време. (Напомена : Не се за медицинска употреба, само за референца.). ⌚【 Повик т добие тоа да се поврзете со мојот телефон или секогаш се прекинати?.Ве молиме имајте во предвид дека максималната Bluetooth растојание е 6 до 8 метри.Ако се види е надвор од далечина и ќе го вклучите disconnect алармирање на Стан или види, тоа ќе предизвика исклучувањето и чести исклучувањето потсетници, треба да се поврзе на се види на стан повторно.Исклучи за да се исклучи дното, Вие нема да добиете потсетник.Првиот пат за да го поврзете уредот, вклучете го телефонот со bluetooth, поврзете го уредот на MAXTOP Стан, и да дозволите сите дозволи кога оперативен.Кога вие не може да го поврзете уредот повторно,ве молиме прво заборавајте овој уред во телефонот, а потоа unbind на MAXTOP Апликација, проверете го види дисконектирани на екранот.потоа, поврзете на Стан.(Напомена : Не го поврзете уредот на Телефон bluetooth).П-Како да го поставите времето?.По поврзан, види време ќе се синхронизираат од вашиот телефон пат, вие не треба поставите тоа. (Забелешка : Ако вашиот телефон е во 24-часовен формат, види, исто така, ќе се прикаже 24-часовен формат).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата