.

.

Паметни Часовници Smart Watch Водоотпорен Спорт Smartwatch Отчукувањата На Срцето Следење Уред Хривнија Види Пинк

Паметни Часовници Smart Watch Водоотпорен Спорт Smartwatch Отчукувањата На Срцето Следење Уред Хривнија Види

DEN 830.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Безжична Повик : smart watch поддржува безжична повик, ги бира и контакт.Го синхронизирате со вашиот мобилен телефон и можете да го видите на повикувачот информации преку подигнување на вашата страна. |Музика контролна Функција : Нараквица smart watch поддржува музика за контрола на репродукцијата на музика кога не се погодни за промена на вашиот телефон. |Отчукувањата на срцето Следење на Уредот : smart watch може автоматски да се признае на отчукувањата на срцето, и оптимизирање на вежбање и откривањето на здравствените трендови, па како да се направи потези на вашето здравје и фитнес цели.Повеќе Спортски Начини : Како чекор Контра Види, својата вежба режимите вклучуваат трчање, велосипедизам, пливање, планинарење, која им помага на корисниците да снимате спортски научно.IP67 Водоотпорен : Прецизност структура дизајн види го прави возможно во разни ситуации, вклучувајќи миење на рацете, земајќи туш, па дури и преплавена во дожд.Description The повлечи дизајн на рака и лесен за инсталација ќе ви овозможи лесно да го промените различни ремени.Во текот на ноќта, на smart watch исто така, може да се детектира автоматски на вашиот сон квалитет, длабоко се анализира спиење услови на различни фази на спиењето и да им помогне на корисниците да одржува добри спиење навики.Features Smart watch-Боја : Розова.-Материјал : TFT.-Големина на : 1.73x1.50x0.45 инчи.-Модел : P6.-Чип : SYD8810+FR3029.-RAM меморија+Флеш Меморија : 24 KB + 256 KB.-Капацитетот на батеријата : 180m Ah.-Полнење Начин : полнење клип.-Време на полнење : 1.5 х.-На животниот Век на батеријата : 7 дена.-Допрете Режим : Full touch.-Водоотпорен : IP67.-СТАН : Hry Fine.-Компатибилен Систем : Android 5.0 до IOS 9.0 нагоре.-СТАН Јазик : македонски, Поедноставен Кинески, италијански, португалски, полски, шпански, француски, грчки, унгарски, руски, турски, холандски, германски, Виетнамски, фински, украински.Арапски, Персиски, Тајландски.Пакет Including1 * smart watchn1 * полнење cablen1 * прирачник за корисникот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата