.

.

Сиракуза Портокал Премиум Кожа Види Бенд Компатибилен со Fitbit Обратно 3 и Чувство

Сиракуза Портокал Премиум Кожа Види Бенд Компатибилен со Fitbit Обратно 3 и Чувство

DEN 1439.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ - Купи со доверба со нашиот избор на официјално лиценцирани производи.КОМПАТИБИЛЕН со Fitbit Обратно 3 и Смисла.ДВЕ ПАРЧЕ СЕТ - Одговара на Повеќето Зглоб Големини - КРАТОК За врвка за околу големини 5.5" 7" ДОЛГО - За врвка за околу големини 6.5" 8".WATCH НЕ се ВКЛУЧЕНИ - се надеваме дека веќе имате го види, бидејќи тие се неверојатни, и мислиме дека нашиот бенд ќе совршено се надополнуваат вашиот види!.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - еко-пријателски зеленчук пржен кожа обезбедува непречено удобно се чувствуваат, и не ' рѓосувачки челик затворач обезбедува безбедност и стил за софистицирани фан.На детали во брендирани тим логото обезбедува убав контраст со бендот.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.На врвот жито зеленчук-пржен кожа обезбедува непречено удобно се чувствуваат и нерѓосувачки челик затворач обезбедува безбедност и стил за софистицирани фан.На детали во брендирани тим логото обезбедува убав контраст со бендот додека покажува афинитет во сосема луд начин.ДОСТАПНИ ГОЛЕМИНИ - Овие бендови се компатибилни со Fitbit Обратно 3 и Чувство модели only SHORT : За врвка за околу големини 5.5" 7"ДОЛГО : За врвка за околу големини 6.5" 8"ИЗДРЖЛИВОСТ - Нашите ремени се направени со премиум leathers и логото е брендирани длабоко во кожа, па ние може да понуди ТРИ годишна ГАРАНЦИЈА (со доказ за набавка) за сите кожа бендови компатибилен со Fitbit.Лиценциран производ на Афинитет Бренд Партнери.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата