.

.

Компатибилен со Apple Види Бенд 38mm 40mm 42mm 44mm, Мека Кожа се Види Бенд Замена Рака за iWatch SE Серија 6 5 4 3 2 1 (Црна со Злато, 42MM/44MM)

Компатибилен со Apple Види Бенд 38mm 40mm 42mm 44mm, Мека Кожа се Види Бенд Замена Рака за iWatch SE Серија

DEN 840.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Компатибилни Модели : Компатибилен со i Watch SE, Apple се Види Серија 6 / 5/ 4 / 3 / 2 / 1 .Нашите види бендот има црна, кафена, црвена, бела, итн.Тоа е модерен и погоден за мажите и жените.Големина на Табела : Одговара за 5.9"-7.8"(150mm-200mm) зглоб.Удобно допир, едноставен, но елегантен.Работи и на рачниот зглоб и ви дава поинакво чувство.Голема Кожа за на Рака : Изберете високо-квалитетни cowhide кожа, меки и удобни.Лесен и издржливи, дише, правење на вашиот зглоб лесно во текот на целиот ден.Посебни Рендерирање Технологија : На ригорозни рендерирање процес го задржува бојата на рака во добра состојба, не е лесно да избледи, и има издржливост.Различни бои се направи види повеќе специфичен и да се издвоите од секојдневна облека.Издржливи Конектори : Одберете високо-квалитетни нерѓосувачки челик материјали, и надградба на технологијата на детали прави конектор не е лесно да падне поради расклатување на завртки.На располагање за Многу Случаи Специјален дизајн за замена спорт бендови за Apple Види 42/44mm.Работи со многу тимови и прилики.Лесен за Инсталација и Отстранување на дупки На рака е доволно, должината на рака може да се прилагоди по волја.Топло Совети 1、бојата на конекторот не е боја на заштитни случај. 2、се Должи на многу фактори, вистинската боја на овој производ може да биде малку поинаков од слики прикажани на веб страницата.На пример, разликата во екранот и агол на сликата.Она што Ќе Добиете за: 1 X Голема кожа види бенд(Само бендот,Не да се види). 1 X TPU флексибилни случај.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата