.

.

YoChYi Види Рака, Сребрена Пеперутка Тока Класичен Вистинска Кожа Замена Бенд 38mm 40mm 42mm 44mm Компатибилен со Apple Види Серија 4 3 2 1 (Црна, 38mm)

YoChYi Види Рака, Сребрена Пеперутка Тока Класичен Вистинска Кожа Замена Бенд 38mm 40mm 42mm 44mm Компатибилен

DEN 1271.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Производство на кожа стока е деликатна занает кои биле пренесувани со илјадници години.Таа е синоним за мода, елеганција, nobleness и потрошни добра.Таа ги собра на љубов и почит на природата и животот од страна на безброј предци, и, исто така, содржи строгост на човечките суштества.Таа е совршено одговараат на вашиот Apple се Види.Високо-квалитетна кожа и исклучителна изработка искра, класичната верзија дизајн носи назад до срцето, пеперутка тока дизајн го прави види повеќе погодни да се носат, ергономски линии можат подобро да се вклопи во нашиот зглобовите, контакт со кожата За поудобно допир, тоа е полиран во слоевит процесот за вас да ги презентираат.Компатибилен со Apple за да се Види Спорт, Хермес, Nike +, Edition38mm 40mm 42mm 44mm Серија 4 3 2 1. Конектори и тока се направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик.Тоа е анти-оксидација, корозија-отпорни и брзо ослободување на приклучок.Тоа може лесно да го замени оригиналниот Apple рака.Повеќе должина прилагодување дупки може да се прилагоди на должината на зглобовите.Yo Ch Yi ќе ги носи повеќе креативни и лесен начин на живот.Ако имате било какви прашања во врска со производите, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви донесе одличен шопинг искуство. 【Детали за производот】Компатибилни модели : Компатибилен со Apple за да се Види Спорт, Хермес, Nike +, Издание Серија 4 3 2 1 38mm 40mm 42mm 44mm Strap материјал : leather Size : 6.29-8.66 инчи【Пакување Листа】Компатибилен со Apple Види ремени x1 (со исклучок на Apple се Види, спецификации се опционални според вашите потреби)забелешка : ве Молиме потврдете го вашиот Apple Види спецификации пред да ја купите и да изберете во зависност од вашите спецификации.Поради прилагодувања на светлото и бојата, боја на сликата може да се разликува малку од реалните на производот.Прирачник мерења може да има мала тежина грешка.Производот ќе биде внимателно утврдени и пакувани пред пратката.Ако постои било оштетување за време на транспортот или ако наидете на проблеми при користење, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогнат да се реши совршено.Yo Ch Yi носи повеќе креативни и лесен начин на живот во вашиот дом и живот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата