.

.

Yeejok 22mm Види Бендови Компатибилен за Фосилни Генералот 5 LTE/Генералот 5E 44mm/Генералот 5 Мажи Carlyle/Гарет/Жените Julianna/Генералот 4 Explorist ЧАС, Soild Метал Хривнија & Мрежа Ткаен

Yeejok 22mm Види Бендови Компатибилен за Фосилни Генералот 5 LTE/Генералот 5E 44mm/Генералот 5 Мажи Carlyle/Гарет/Жените

DEN 551.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .На 22mm замена нерѓосувачки челик солидна види wristband + мрежа milanese јамка види хривнија функција комбинација на функционалност и стил, одлична за мажи и жени во повеќето случаи. 22mm Брз Објавен Иглички се вклучени : лесен и лесно да се инсталира и да се одвои вашиот види.Погоден за повеќето нормални 5.5" да 7.8" (132mm-198mm) зглоб. 22mm широк Брзо Ослободување Pin Решетки се вклучени : лесен и лесно да се ослободи и да ја инсталирате, едноставно слајд брзо ослободување knob со прст.Направени од премиум мрежа ткаени од нерѓосувачки челик со парична казна полски, која обезбедува вентилирани, удобно, против пролизгување одговара, ажурирани двојно заклучен и пати во текот на јасни начин, цврсто сигурни и трајни.Compatile со : Фосилни Генералот 5 LTE 45mm / Генералот 5 E 44mm(Не 42mm)/ Мажи е Генералот 5 Carlyle / Мажи е Генералот 4 Explorist HR / Жените Генералот 5 Julianna / Генералот 5 Гарет HR / Генералот 4 Спорт / Генералот 3 П Explorist / Генералот 2 П Основач / Генералот 2 П Маршал / Генералот 2 П Талкаат / П Основач / П Маршал / П Талкаат / П Crewmaster / П Грант / П Explorist / Патнички / машки Спорт 43mm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата