.

.

Бамбус Служат Коцки со Рачка – Сет од 3 Дрвени Коцки Дека Гнездо – Големи, Средни и Мали Послужавник за Храна, Отоманската Décor и Повеќе – Бамбус Коцки за Појадок во ?

Бамбус Служат Коцки со Рачка – Сет од 3 Дрвени Коцки Дека Гнездо – Големи, Средни и Мали Послужавник за Храна,

DEN 719.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Висок квалитет на бамбус служат коцки : да ги Користите за да им служи на пијалаци, доручек во кревет, кафе во хотели и ресторани, барови, или продавници за кафе.Направен од природни бамбус, овие трајни служат коцки ќе ви помогне да го направите на задачи што треба истовремено зачувување на природата со тоа што се biodegradable.Вгнездување на коцки : Изгледа и погодност во комбинација; Нема повеќе простор во вашиот веќе тесна кујна?Без грижи, како овие бамбус коцки нема да заземаат многу простор.Со своите гнездење дизајн, дефинитивно ќе се најде место за нив во вашиот шкафот.Удобен димензии : големи фах : 16.25x12x2inch, средни фах : 14.5x10.37x2inch, мали фах : 12.5x9x2inch.Еко-пријателски лента со природен изглед : Овие бамбус коцки со рачки се изработени од еколошки материјали и ќе им даде на вашиот кујната или вашата дневна соба посебна неутрален допир.Ги користите за да се убаво красат вашиот кафе на маса.Квалитетот и поддршка : Ние направивме одличен производ за вас.Нашето ветување до вас, нашите клиенти, е дека секогаш ќе биде третиран правично и со почит.Вие нема да бидете разочарани со нашата водечка индустрија на политики и услуги на клиентите.Прекрасна порција пијалоци или како отоманската послужавник, овие чисти правоаголни тави приказ на топла боја и убава доза на природни бамбус.Секоја лента е стилизирана модерен со исечок рачки и еден линеарен, функционални профил.Исто така можете да : . ► Користи за послужување пијалоци или храна, како што се кафе, чај, појадок, ручек, вечера, мезе, сирење, вино, овошје и многу повеќе. ► Користите како организатор, во вашата бања, спална соба, кујна, канцеларија, бар, влез начин или на маса. ► Користат за накит, козметика, или toiletries. ► Користите за да додадете прекрасен поглед на décor на вашиот дом со accenting маси, dressers, и контра блузи. ► Користат за хоби се допаѓа загатки, уметности и занаети, шиење, scrapbooking и повеќе.Дневна соба е местото каде што ние сите доаѓаат заедно за некои семејство време.Бидејќи повеќето од вашите среќни спомени ќе бидат направени во тој простор, тоа само го прави смисла да се плати некои посебно внимание на décor на дневната соба.Екранот поставен showpieces, украсни предмети, како и други ценети имот нудејќи функционална складирање со дрвени прикаже полици.Намалување на нередот и да го истакнете вашиот селски décor, додека одржување на сè организирани.Уживаат во предностите на уредни workspace преку организирање на вашите документи, e-mail и биро додатоци со нашите гроздобер канцеларија десктоп организаторот.Со пригоден 6 прегради, кој ќе го задржи на сè во место и да се отстрани кавга на неорганизирана простор.Добие секој простор организиран!Нашите селски caddy организаторот може да ви помогне да одржите вашиот дом уредни и чисти, и вашиот далечински контроли во рака.Кој 3 пространа, cascading слотови, вие никогаш не ќе misplace далечинскиот управувач повторно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата