.

.

Gibson Дома Милостив Јадење Dinnerware, 3-Ниво Правоаголна Плоча Поставена со Метални Стојат, Бела

Gibson Дома Милостив Јадење Dinnerware, 3-Ниво Правоаголна Плоча Поставена со Метални Стојат, Бела

DEN 839.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Керамички е Микробранова печка и машина за миење Садови Безбедно Метал Решетката е Рака мие Само.Бел Порцелан и метал решетката.Фурна Безбедно.Забавна Serveware Керамички. 3 правоаголни плочи со метални решетката.Совршен за секоја прилика.Големина : 3-Ниво Правоаголна Плоча Поставена со Метални Стојат Уживаат прикажување на вашиот храна/пијалок со повеќе од само еден сет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата