.

.

12 Пластични Служат Коцки – Служат одмори плата | 9X13 | Правоаголна за Еднократна употреба Партија одмори плата и Коцки | Заоблачено за Еднократна употреба кои Служат

12 Пластични Служат Коцки – Служат одмори плата | 9X13 | Правоаголна за Еднократна употреба Партија одмори

DEN 527.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ВИСОК-КВАЛИТЕТ ПАРТИЈА одмори плата : Овие премиум коцки е направен од висок квалитет јасно пластика кои претстава која сама по тоа елегантен изглед.Тоа е се направени од издржлив полистирен пластика што го прави погоден за ладна и топла храна со апсолутна леснотија.SAFE & BPA FREE : Изберете производи кои се слободни од штетни хемикалии и отрови.Овие коцки се BPA free така да може да смета на квалитет.Тие се силни и цврсти доволно да се одржи на различни предмети.РЕЦИКЛИРААТ & РАСПОЛОЖЛИВИОТ : Чистење е бриз!Овие коцки се за еднократна употреба и обновливи, што го прави брзо и лесно да се исчисти и чување на храна.Фрли ги во ѓубре кога забава е направено или миење и повторна употреба нив.ПРОСТРАНА ЗА СЕКОЈА ПРИЛИКА : совршена големина за да секогаш се вклопуваат како многу како што можете да за да им служи на сите на вашите омилени грицки и храна : салати, чипс, начос, француски помфрит, ориз, бонбони, колачи, како и целата многу повеќе право на вашиот дом!.СОВРШЕН ЗА СТРАНИ : Поставување на маса, вклучена или снек бар со сите вашите омилени третира за гостите да уживаат.Ги користите за да покажат овошје и зеленчук или да чувате тоа едноставно со чипови и сосови.Тие се совршен за одмор или игра дена.Им служи на сите на вашите омилени јадења, оброци, десерти и да се третира со Правоаголна Служат Фах од Prestee.Оваа лента е токму она што ви треба да се направи хостинг лесно!Тоа е направено од премиум квалитет транспарентен полистирен пластика која е BPA free и направен во сад.На лента е, исто така, издржливи и здрав што го прави погоден за да послужи и да се справува со сите видови на прехранбени производи.Користете го за да служи ладно или жешко закуски со апсолутна леснотија.Не само што е овој фах квалитет направени, тоа е, исто така, обновливи и расположливиот така чистење по голема забава или настан е лесно.Не стрес за хаос и партија smart со Prestee!ПРЕДНОСТИ и КАРАКТЕРИСТИКИ : Правоаголна Форма Направен во Америка BPA Free Рециклираат Еднократно или за Еднократна употреба Јасно Пластика Обезбедува Сестран Изгледа Димензии : 9 x 13"ГОЛЕМА ВО СЕКОЈ ПРОСТОР И СЕКОЈ PLACEThis фах не е само одлична за храна, можете да ја користите за да го држи и чува широк спектар на предмети, како салфетки, прибор и повеќе.Тие се исто така корисни за чување на работи и во други области на вашиот дом.Тоа може да бидат ефикасни за да се одржи козметички производи во вашата бања.Тоа исто така може да се користи како сад да се одржи алатки и материјали во вашата гаража.Како совршен serveware, тоа ќе биде одличен додаток за секоја прилика, настан или на празник.План совршено бебе туш, роденден, и годишнина.Секоја прослава е направен посветла кога имате совршен асортиман на храна елементи совршено се прикажува во нашата убава коцки.ЗА USAt Prestee ние веруваме љубов и прослава центри правоаголна на храна, па затоа ние работиме за да се направи храна собири посебно.Сите наши производи се направени во Америка со користење на високо квалитетни материјали кои се безбедни за вас и вашето семејство.Елегантен дизајн се направи подесување и чистење на маса лесно.Подигнете вашиот прослави со помош на Prestee!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата