.

.

Loraw тежок Случај Компатибилен со AirPods Про AirPods 2 1 генералот Животинско Peony Кул Покрие Месечината Растенија Shockproof Черепи Заштитен Додаток Змии за Earpods Пластични Цвеќи

Loraw тежок Случај Компатибилен со AirPods Про AirPods 2 1 генералот Животинско Peony Кул Покрие Месечината

DEN 408.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Оваа Air Pods случај маска направена од премиум тврд пластичен материјал во кавга.Заштитува од удари и гребнатини.Компатибилен со Air Pods Про, Air Pods 2 генералот, Air Pods 1 генерација.Случајот е опремен со метален carabiner клип, погодно да се закачите на Air Pods до чанта или ранец.Случај опфаќа се трајни, еко-пријателски и лесни материјали кои обезбедуваат дополнителна заштита за вашиот уред со прекрасен дизајн.Заштитна пластична случај наменета за Air Pods!Држи вашиот Air Pods безбедни од гребење и удари и пречки во секојдневна употреба.Случајот е опремен со метален carabiner клип, погодно да се закачите на Air Pods до чанта или ранец.Уникатен дизајнер шема печатени со висок изработка, боја на вашиот Air Pods нема да се избледени и корозија.Компатибилен со Air Pods Про, Air Pods 2 генералот, Air Pods 1 генерација.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата