.

.

Симпатична Мермер Airpods Додатоци Заштитна Тешко Силикони Случај Покрие Преносни & Shockproof Жени, Девојки Мажи со Keychain за Airpods 2/1 Полнење Случај (Инспиративна-Majestic-Зима-Vie

Симпатична Мермер Airpods Додатоци Заштитна Тешко Силикони Случај Покрие Преносни & Shockproof Жени, Девојки

DEN 2136.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Совршен Компатибилност】Овој уникатен Air Pods случај се направени од увезени висок квалитет тешко TPU материјал со уникатни отпечатоци, кои се специјално дизајнирани за Apple Air Pods 1 и 2.Се разбира, нема потреба да се отстрани заштитни случај кога полнење, што е многу погодно. 【Премиум Силикони& Напредна Технологија】На случај е направен од храна одделение силиконски материјал, кој би можел ефикасно да се намали удари и капки.Користење на напредни површината полиран технологија, сјајна и мазна, не го привлече lints и згаснат. 【Професионален Дизајн】На Air Pods случај совршено се вклопува со редовна и безжично полнење случај,прецизни cut-off порта ви овозможува да ја полните директно, без демонтажа. 【Лесна за Носење】Keychain fastens на заштитни случај,поврзува паричник или на појас прстен.Можете да извршуваат различни активности на отворено,како што се одење,работи,планинарски,велосипедизам,итн., без страв од загуба. 【По продажба на Услуги】Ние ќе ви обезбедиме со висок квалитет на производи и добра услуга по продажбата.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние сме многу чест да одговориме на вашите прашања.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата