.

.

DistinctInk Случај Компатибилен со iPad Про 12.9 (3-та Генерација - 2018) - Custom Црна Замена за OtterBox Бранител - Немој да Одиш По Мене - Gadsden Знаме

DistinctInk Случај Компатибилен со iPad Про 12.9 (3-та Генерација - 2018) - Custom Црна Замена за OtterBox

DEN 3839.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

НЕМОЈ ДА ОДИШ ПО МЕНЕ - i Pad Про 12.9" Замена за Otter Box Случај со капак, екран заштитник и да застане на сопствени направени-за-со цел да Не Одиш По Мене - Gadsden Знаме Дизајн.ТЕШКИ-ДОЛЖНОСТ, НО мала ТЕЖИНА – Солиден Otter Box случај штити вашиот i Pad Про 12.9" (3-та Генерација - 2018 Модел) од испакнатини, модринки и гребнатинки.ЗАШТИТНИ И ЛЕСЕН ПРИСТАП до сите порти и копчиња на i Pad Про 12.9" (3-та Генерација - 2018 Модел) со клапи да се задржи прашина од сите дупки.ЧУВАЈТЕ ВАШИОТ IPAD СТОИ – Вклучува snap-на поликарбонат стојат (дел е прилагодена).ИЗБОР НА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ печатат директно на грбот на Црно-на-Црна i Pad Случај со Капак.i Pad Про 12.9" (3-та Генерација - 2018 Модел) Замена за Otter Box Defender Случај (со капак, екран заштитник и да застане) е прилагодена со Distinct Ink и се состои од 3 дела : внатрешен поликарбонат школка со вграден екран заштитник, мека, но солиден силикони надворешната обвивка, и snap-на Otter Box поликарбонат застане / екранот капак (трибината е дел е прилагодена).Тоа опфаќа грбот и страните на вашиот i Pad додека сеуште овозможувајќи за магнетни приврзаност и безжично полнење на вашиот Apple Молив! 100% Гарантира Автентичен Otter Box - купи директно од овластено Otter Box препродавач, така што ние знаеме тие се вистински договор!Distinct Ink customizes секој случај со печатење нашите уникатни дизајни, директно на задната страна - не се евтини, налепници или кожи!Испратени до вас во оригиналниот Otter Box пакување.Дизајнот е само отпечатени на задниот дел од поликарбонат стенд - пред страни и остануваат обична црна.Сопствени Направени Да Нарачате со печатени дизајн на вашиот избор!Купена од овластен Otter Box препродавач и прилагодени со дизајн прикажани со користење на нашите посебен процес што го прави печатење речиси невозможно да се нула, кора или исчезнат!Gadsden Знаме Обичај Case For i Pad Про 12.9" Otter Box Случај.Тешки-Должност и Здрав Otter Box случај штити вашиот i Pad Про 12.9" од испакнатини, модринки и гребнатинки.Тенка Otter Box случај штити i Pad Про 12.9" уред од испакнатини, модринки и гребнатинки.Заштитни и Лесно Access Access да сите телефонски пристаништа и копчиња на i Pad Про 12.9" уред.Чувајте вашиот i Pad стои со вклучени snap-на поликарбонат застане / екранот капак (трибината е дел е прилагодена) Избор на Сопствени Дизајни отпечатена на Црно-на-Црна Случај.Ве молиме имајте предвид дека, бидејќи ние ги менувате случај со печатење на дизајн на тоа, Otter Box гаранција не се применува.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата