.

.

Паричникот Случај за iPod Touch 6/7 СТП Кожа флип случај Поклопец Стои Функција со 4-Слотови и Кредитни Картички Џеб за iPod Touch 5/6 / 7, Еднорог

Паричникот Случај за iPod Touch 6/7 СТП Кожа флип случај Поклопец Стои Функција со 4-Слотови и Кредитни Картички

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Компатибилен со Apple i Pod touch 5 / 6 /7 Генерација, ќе не се компатибилни со i Pod Touch 4 или друг уред.Направени од премиум СТП кожа капак и мека shockproof TPU случај направени за да ги зачувувате вашите пари или картички.Прецизни исечок се обезбеди целосен пристап до сите функции и пристаништа за да вашиот i Pod на Допир; лесно да се стави случај на и надвор од i Pod.Штанд ќе ви донесе повеќе погодност за филмот гледа со мулти-агли на гледање.Слободни се врати услуга за 6 месеци.За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас.Паричникот Случај за Ipod Touch 6 / 7 СТП Кожа флип случај Поклопец Стои Функција со 4-Слотови и Кредитни Картички Џеб за Ipod Touch 5/ 6 / 7, Еднорог.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата