.

.

Sony 24-70mm f/4 Vario-Tessar Т FE СОК Меѓусебно Целосна Рамка Зум Објектив со Амазон Основите Кружни Polarizer Леќа - 67 mm

Sony 24-70mm f/4 Vario-Tessar Т FE СОК Меѓусебно Целосна Рамка Зум Објектив со Амазон Основите Кружни Polarizer

DEN 21844.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Агол на гледање (35mm) : 84°-34° ; E-mount Објективи.Минимална решетка (F) : F22. Кружни polarizerеден од најпопуларните посебен ефект филтри.Продлабочува интензитетот на сино небо; ја намалува или елиминира отсјај.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата