.

.

Bandai Хоби HGBC 1/144 Галакси Бустер Gundam Изгради Борци Фигура Модел Комплет

Bandai Хоби HGBC 1/144 Галакси Бустер Gundam Изгради Борци Фигура Модел Комплет

DEN 336.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Неговите дванаесет крилја, кои се комплет најголемите функција, индивидуално се артикулирани и може да се прикаже со широк спектар на silhouettes.На бустер на изгради Штрајк галакси може да се користи во комбинација со разни други BAN224767 колекции користење напаѓач пакет систем.Сет вклучува екранот база.Тркач x3. Фолија налепница лист x1. Упатството x1. Производот го носи службен Bluefin Дистрибуција на логото.Дополнително да го прилагодите вашиот Gunplay со ранец на нов да се Изгради Штрајк Галакси Космосот : На HGBC Галакси Бустер!Неговите дванаесет крилја, кои се комплет најголемите функција, индивидуално се артикулирани и може да се прикаже со широк спектар на silhouettes.На бустер на Изгради Штрајк Галакси може да се користи во комбинација со други разни модел колекции користење Напаѓач Пакет Систем.Сет вклучува екранот база.Тркач x3. Фолија налепница лист x1. Упатството x1. Се погледне за потеклото на пратката : само предмети испратени од рамките на Северна Америка се продадени од страна на овластени U. S. Трговците на мало.Производот кутија ќе имаат предупредување етикета, што е доказ дека сте купување на предмети акција фигура или статуа која е загарантирана и автентично лиценцирана од страна Bandai, кои се распределуваат од страна на неговиот единствен и овластен дистрибутер (Bluefin дистрибуција) исклучиво за U. S. И Канадскиот пазар.Овој производ има се целосно тестирани за безбедност и ги исполнува сите Северна Америка потрошувачот производ прописи за безбедност.Го стави етикета со Bluefin дистрибуција на логото исто така дава право на набавувачот за поддршка на производот помош.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата