.

.

Lovor Beanies за Мажи Жени Trawler Beanie Рибар Beanie Поврзана Види Капа Солидна Зима Хип-Хоп Шапка се Тркалаат-До Работ Черепот Капа

Lovor Beanies за Мажи Жени Trawler Beanie Рибар Beanie Поврзана Види Капа Солидна Зима Хип-Хоп Шапка се Тркалаат-До

DEN 143.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Рака мие или Машина за перење со ниска температура се препорачува.Висат да се суши, но не кајгана.Се повлече На затворање.Машина За Миење. ♢ Еластичен И Мека : Растеглив материјал.Се чувствува мека против кожата.Имаат многу се протега, но не губат еластичноста или по перење.Се водат способност ви овозможува да ги споделите тоа да остане на вашиот шеф, без оглед на големината на форма е.Одговара на повеќето било noggin, за мажите и жените.Чувајте ги вашите глава, топло и удобно, а тоа отворено спорт во ладно време.Рака мие за најдобри резултати. ♢ Едноставен Стил : Едноставен стил на дизајн,Тренди,Великодушни и Симпатична капа речиси собере сите на вашата облека во зима.шапка одговара на повеќето прилики во нашиот секојдневен живот и е достапен во различни бои за жените и мажите,можете да изберете од омилените бои за да отидете со вашата облека,прави да се чувствувате модерен и сигурен. ♢ Windproof и Snowproof - Висок квалитет на ткаенина ќе го заклучите вашиот шеф е топлина внатре, и да престане студениот ветер, мраз воздух не користите фен, наместо да се овозможи тоа да се исуши природно.4.Не кајгана на капи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата