.

.

Телото Камера HD1080P Видео Рекордер Изградена-во 32GB Мемориската Картичка, погоден за носене Cam Отворено Спортски DV со Џеб Клип за Статистика, за Спроведување на Закон?

Телото Камера HD1080P Видео Рекордер Изградена-во 32GB Мемориската Картичка, погоден за носене Cam Отворено

DEN 863.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . ★Ултра HD 1080 P жените може да го користите како самоодбрана уред (погоден за носене тело cam) за да се избегне да биде harassed; студентите да го користите за снимање и репродукција ако тие не сакаат да го пропушти голема класа или добар предавање; патници може да го користите за да снимите прекрасни флеш момент; судот адвокат или полицијата може да го користат за да се задржи важни докази. 1. Снимање На Видео. 2. Видео Атрибут : 1920*[email protected] 3. Леќи на камерата : 90 степени Гледање. 4. Bulit-во 800mah Батеријата , 4-6 часа снимање. 5. Вграден-во 32 GB Memery Картичка. 6. 4 парчиња IR Led диоди за Ноќно гледање (тоа, исто така, треба некои светло за употреба ). 7. Тип-C интерфејс. 8. 360° Rotatable Клип.Ова е едноставна влез на ниво мини тело камера.Иако тоа веќе може да се задоволат дневните потреби, тоа не може да се користи како професионална видео рекордер или спортски камера ако имате високи барања на хардвер.Затоа, телото камерата не е погодна за корисниците кои бараат високи видео резолуција, рамка стапка, и ноќ визија способности.Ова тело камера нема движење откривање функција.Ако ви треба оваа функција, ве молиме да се разгледа нашиот други модели.Ве молиме полнење на камерата пред да го користите!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата