.

.

Phoneix Мини Безжична Камера HD 1080P видео камера Сензор 140° Широк Агол DVR Микро Камерата Поддржува Снимање на Видео, Движење Откривање, Ноќно Сите Црна

Phoneix Мини Безжична Камера HD 1080P видео камера Сензор 140° Широк Агол DVR Микро Камерата Поддржува Снимање

DEN 2308.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Вистински 1080 P со висока дефиниција пиксели и 140° широк агол леќа. 360° ротирате мултифункционален прилагодување стапка, прилагодлива дизајн е повеќе погоден за играње видео од поинаков агол.Долга ноќ IR визија 5 метри, погоден за ноќта премногу.Лесен и лесно да се носат, оваа мини DV може да се поправи ТФ-картичка(не е вклучен).Погоден за сите прилики како што се имањето на часовите, состанок, земајќи дел во концерт, и за интервјуирање, итн.Откако ќе го инсталирате мини камера(со клип),можете да ја прилагодите агли на гората(прибл.0-90°).Функции : Вистински 1080 P со висока дефиниција пиксели и 140° широк агол леќа.360° ротирате мултифункционален прилагодување стапка, прилагодлива дизајн е повеќе погоден за играње видео од поинаков агол.Долга ноќ IR визија 5 метри, погоден за ноќта премногу.Лесен и лесно да се носат, оваа мини DV може да се поправи ТФ-картичка(не е вклучен).Откако ќе го инсталирате мини камера(со клип),можете да ја прилагодите агли на гората(прибл.0-90°).Едно-копче операција,многу погодно.Мини големина, погоден за сите прилики како што се имањето на часовите, состанок, земајќи дел во концерт, и за интервјуирање, итн.Функција : Име на Производ : Мини Camera Camera пиксели : 12 MPUSB функција : USB-Disk Interface тип : Мини USDecode формат : MJPGImage формат : JPGImage резолуција : 12 M (4032 x 3024)Видео формат : AVIVideo рамка го Оценувате : 30fps Video резолуција : 1080 P (1920 x 1080)Батерија тип : Вграден-in Charge начин : USB полнење со PCWorking време : Околу 100 минути во 1080 P 30fps Max надворешни картичка е поддржана : ТФ 32 G (не се вклучени)Системски побарувања : за Mac OS x 10.3.6 погоре,Win 7,Windows 2000 / XP / Vista Package се Вклучени : 1 x Мини DVR Camera1 x Mount1 x Cable1 x Прирачник.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата