.

.

Bingolar Прилагодливи Скокаат Јаже за Жени, Мажи и Деца,Јаже Скокнеш со Топката Лежишта Брзиот Брзина Скокаат Јаже Кабел Брзо Скокање Јаже за Вежбање-2 Пакет Јаже Скокн?

Bingolar Прилагодливи Скокаат Јаже за Жени, Мажи и Деца,Јаже Скокнеш со Топката Лежишта Брзиот Брзина Скокаат

DEN 192.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Брзо и Непречено】скок јажиња има анти-прашина ballbearing систем ветувањето повеќе трајни и стабилни.на тој начин се избегнува свиткување, ликвидација или виткање, како и други фитнес јажиња.нашите јаже скокнеш може да носи тежок товар, кој го носи вашата совршена вежба на јаже скокнеш, исто така, обезбедува најдобра флуентност за елитен фитнес професионалци. 【Удобно Анти-пропадна, се Справува со】Скок јажиња изградени со мала тежина ергономски рачки,обложени со 6 инчен мека ПВЦ мемориска пена што е дише, удобен и не се лизга да го прави скокање јаже лесно да се сфати и се носат. 【ПВЦ Вградени Челичното Јаже】На плетенка челични јажиња е обложен со ПВЦ.Ова јаже скокнеш карактеристики издржливост и мазност, гарантира максимална услугата живот и се избегнува напукнување или фрактура. 【Прилагодлива Должина】Дизајн со 9 метри на јаже.Според вашата висина, тоа може да се прилагоди лесно од 10 метри надолу за да ја саканата должина на јаже.Погодна за сите возрасти (возрасни, мажи, жени, момчиња и девојчиња) и на сите нивоа на искуство. 【Совршен за Вежбање】Дома и Салата Фитнес Тренингот, кардио издржливост и обука,нога обука и издржливост обука Скокање Вежба, Крстот се вклопуваат, Скокнеш, ММА, Бокс, брзина на обука, Телиња,бедро и надлактицата зајакнување, издржливост и брзина, подобрување на мускулна напнатост на целото тело.Нов стил на Скок јаже,Погоден за бокс, ММА, аеробик и фитнес тренинг.Тоа може да се согоруваат калории и масти додека вежбате вашите мускули за време на скокање.Внатрешна и надворешна спорт,вежбање,fintness,тренингот.Особено за вашата брзина обука,фитнес тренинг,Без разлика што се во Дом и Салата,Горење вашиот калории,практикување на вашиот здрав.Product_description : Фитнес Јажиња Боја : Црвена/Сино.Скокни Јаже се Справи со Должина : 16cm/6.3 инчи.Фитнес Брзина Јаже Должина : 3m/9.84 ft.Пакет : Брзина Јаже Скокнеш Количина : 2 компјутери /1 сет Скокање Јажиња торба : 2 Компјутери /1 сет Внимание : ве молиме да се extremly внимателни кога ви треба промена на должината на јажето, има жица челик во внатрешноста на јаже,Децата мора да има возрасен на радар.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата