.

.

TBANG Јаже Скокнеш носечките Челик Жица Лежишта Јаже Скокнеш Спортски Скокнеш Фитнес Опрема Вежба за Слабеење

TBANG Јаже Скокнеш носечките Челик Жица Лежишта Јаже Скокнеш Спортски Скокнеш Фитнес Опрема Вежба за Слабеење

DEN 1980.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Издржлив дизајн : Со ултра-висока брзина на топката лежишта за мазна, лесна и дури и ротација.Може да издржи на тешки товари.Целосно прилагодлив : Брзо и лесно да се прилагоди на должината сакате!Погодна за сите возрасти (возрасни, мажи, жени, деца, деца, момчиња и девојчиња) и различни нивоа на искуство.Лесен за транспорт : Ова јаже скокнеш е светлина и лесно да се носат.Може да се земе салата,, парк, стадионот и на други места што сакате да одите.Уживаат во вкупно удобност : висок квалитет на површината со одлична контрола и удобност што нема да се лизга кога вашите раце пот.Задоволство Гаранција : Ако не ви се допаѓа тоа, или ако имате други прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.Материјал : Челик Жица Статија број : Јаже јаже Скокнеш Апликација Сценарио : Фитнес Опрема Скокање јаже е една од најдобрите кардио тренинзи на планетата и забавен начин да се добие во форма!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата