.

.

Maconee Микробранова Грил Тавата за Готвење, Печење, Nonstick Промешајте Фрај Griddle Тавата со Капак

Maconee Микробранова Грил Тавата за Готвење, Печење, Nonstick Промешајте Фрај Griddle Тавата со Капак

DEN 1175.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Супер Лесно да се Чисти : Не-стап површина, што им овозможи на храна да не се држи, а тоа е многу лесно да се чисти, тоа, исто така, машина за миење садови безбедно.Напредни топлотен бран Технологија : Пробив-патентиран топлотен бран технологија користи микробранови моќ да го имитираат конвенционалните готвење, се создаде хрупкави и вкусна храна.Разноврсна Садови : сега можете да уживате во вашата омилена храна и рецепти, во секое време и на секаде каде микробранова печка е достапен.Скара стекови, рифови, пилешко & риба без неред.Лесен, Здрав и Брзо готвење : Сите што треба да направите е да поставите вашата микробранова време.Поздрав бразилецот – Ги исхрана и оригинален вкус ефикасно.Скара или дури и пржена риба и muffins се подготвени и исчистени, во 15 минути или помалку.Одличен Подарок : Совршен подарок за Божиќ, родендени, Денот на Таткото, на Мајката Ден, дипломирањето, назад на училиште и повеќе.Омлет.Промешајте-пржени зеленчук.Сланина ленти.Пржени јајца.хамбургер patties.Замрзнати тенка кора пица.Замрзнати француски тост.Рачно миење : Една точка на сад сапун, неколку брзи swirls со сунѓер, исплакнете.Направено.Машина за миење садови безбедно.Ленти : Лесно за скара.Силиконски рачка : Лесно да се преземе.Мило : Течни води.Загрејте ја MW Скара за 3 мин.Место на храна во MW Грил Тавата и ставете го капакот на.Место на MW Грил Тавата во микробранова печка, следете готвење време на настава книга.Може да се подготви месо, зеленчук, сендвичи, пици, компири..во само неколку минути, чување на сите својот вкус и квалитет.Исто така, тоа не се валкани.Избегнувајте топлина се чувствителни на површината и пластични садови.Топлина од пан може да предизвика топење.Метален прибор ќе гребење на површината на тавата.почекајте 10 минути или се додека не се MACONEE грил тавата има целосно да се олади пред да го користите повторно.MACONEE Искра техничката револуција и започна на необработени микробранова садови, на садовите користи патентиран греење материјал, што се решава на тежок проблем метал не може директно да се загрева во микробранова печка.неговата патентирана технологија носи уникатен скара ефект кој може директно да се апсорбираат микробрановите од микробранова печка и да се сврти тоа на топлинска енергија, енергија кои се пренесуваат од метал за храна, па како да се готви храна брзо, и тоа во можност да се готви на различни видови на храна, со совршена комбинација на боја, арома, вкус и изглед!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата