.

.

TRIXIE 5659 Дрвена Скала Игралиште 44 × 44 × 16 cm

TRIXIE 5659 Дрвена Скала Игралиште 44 × 44 × 16 cm

DEN 1404.72

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Лесен за транспорт и маневрирање низ дома.За budgies, canaries.Природни и не се токсични.Овој медиум дрвени budgie игра стенд ќе го задржи вашето птица пуштена за неколку часа.Искачувањето рамка и скали се направени од дрво, и замав, костур, и играчка dangle од метални куки.Овој производ е дизајниран да им даде на птица малку на пауза од тоа да биде зад решетки на кафезот, и да ги споделите со тоа ги отвори своите крилја малку.Тежината и дизајн на овој производ, исто така, направи го тоа лесно да транспорт и маневрирање низ дома.Сите материјали кои се користат да се направи оваа играчка се природни и не се токсични.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата