.

.

Креативни Co-Op ' Рѓосувачки Челик Сирење Ножеви со Бакар Заврши Рачка (Сет на 4 Парчиња во Drawstring Торба) Flatware, Браун

Креативни Co-Op ' Рѓосувачки Челик Сирење Ножеви со Бакар Заврши Рачка (Сет на 4 Парчиња во Drawstring Торба)

DEN 352.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Долго бакар заврши рачки се лесно да го дофати.Додадете посебен допир на сирење одбор со овие специјални алатки.Тие доаѓаат со drawstring торба за чување. 7"L x 2"W x . 125"H. убава бакар завршница на рачки на овие сирење ножеви додадете посебен допир на севкупниот изглед.Место на секој агол на издржување фах заедно со сирење или лежат еден на врвот од секој вид на сирење.Ако постојат неколку различни табли со сирење за голем собир, овие може да се раздели со една на секоја лента.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата