.

.

Aexit Миленичиња Куче Материјал Ракување Производи Обука Облека Виси На 304 Нерѓосувачки Челик Серпентина Синџир Сребро Серпентина Синџири На Ѕвонење М1.2x13Ft

Aexit Миленичиња Куче Материјал Ракување Производи Обука Облека Виси На 304 Нерѓосувачки Челик Серпентина Синџир

DEN 2301.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тежина : 97g; Боја : Сребро на Ѕвонење.Синџир Големина : 4m/13ft(L); Име на Производ : Серпентина Синџир.Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 1 x Серпентина Синџир.Синџир Ширина : 5.5 мм/0.22".Прстенот Со Дијаметар : М1.2/0.047".Направени од 304 нерѓосувачки челик материјал во сребрен тон.Оваа серпентина синџир е за куче миленичиња обука употреба,latch анти-кражба употреба,облека виси,итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата