.

.

Томас & Betts SF P60CACPAL АЛУМИНИУМСКА КУТИЈА ПЛОЧА

Томас & Betts SF P60CACPAL АЛУМИНИУМСКА КУТИЈА ПЛОЧА

DEN 331.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пакет Димензии : 2.286 H x 13.97 L x 13.716 W (сантиметри).Пакет Тежина : 0.5 фунти.Интегрирани тепих плоча и дуплекс кат плоча во една единица.Земја на Потекло : Канада. 1 парче алуминиум дуплекс receptacle тепих насловната плоча, 5 3/4" дијаметар.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата