.

.

Sweetbei J Женска Сјајот Искра Долг Ракав Стегање Отвори Bolero Cardigan

Sweetbei J Женска Сјајот Искра Долг Ракав Стегање Отвори Bolero Cardigan

DEN 455.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

70% Polyamide, 25% Метал, 5% Elastane.Удобно Материјал : дише материјал со добар еластична, сјај и искра, добро за есен или пролет.Отворен Пред Детали : Долг ракав стегање bolero, V деколте, дизајн, материјал ќе glint под светлината, ќе бидат атрактивни во партијата.Металик Стегање : можете да го носат за да одат на работа, партија формални, неформални или со секојдневно носење.Лесно да се спарите.Заштита : се мијат во торба за перење, не железо, хлор.Ве молиме погледнете ги нашите големина на табелата пред мерење на големина.Мала : Должина : 17.7" ; Биста : 32.6".Медиум : Должина : 18.1" ; Биста : 34.6".Голем : Должина : 18.5" ; Биста : 36.6".X-Large : Должина : 18.9" ; Биста : 38.6".Големина На Табела : .Мала : Должина : 17.7" ; Биста : 32.6".Медиум : Должина : 18.1" ; Биста : 34.6".Голем : Должина : 18.5" ; Биста : 36.6".X-Large : Должина : 18.9" ; Биста : 38.6".Избегнувајте сјајот sequin ако се јавите на кожата, чувство повеќе меки и удобни.Долг ракав стегање, отворен пред јакна.Сјајот и сјајна.Мода и елегантен дизајн.Не linning, но внатрешниот ткаенина контакти на кожата е добро за кожата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата