.

.

Queerier Biker Шорцеви за Жени со Висок Појас за Компресија, Јога Панталони Стомак Контрола на Водење на Краток Хулахопки

Queerier Biker Шорцеви за Жени со Висок Појас за Компресија, Јога Панталони Стомак Контрола на Водење на Краток

DEN 143.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 77% најлон, 23% spandex.Нашите перформанси опрема не се види-преку четири-насочно водат и gusset crotch.Еластична затворање. 【Големина за Удобен Одговара】ВООБИЧАЕНА ГОЛЕМИНА ЗА КОМПРЕСИЈА ОДГОВАРА.По повеќе клиентите за купување на искуства и повратни информации, ние препорачуваме да изберете 1 size КОПИЈА од вашиот regualar еден.Голи се чувствуваат ткаенини : 77% најлон, 23% spandex.Тоа е еден вид на меки, влага-wicking, 4 начин се водат и не ја видите-преку тренингот шорцеви, контура совршено за вашето тело и да ја задржите сува кога се вежба.Висок Половината & Широк Корселе Дизајн : нашата женска јога панталони со Странични Џебови се дизајнирани со високо-половината и еластична стомак контрола на компресија корселе, кои ви даваат рационализација изглед.Поддржува разни движења, вклучувајќи клеча,дели,нога лифтови,итн, ви овозможува максимална удобност.Мулти Бои & Големини Опции : Нашите жени спортски шорцеви се многу видови на бои и големини, кои се дизајнирани за сите телесните форми.Тоа е најдобар подароци за вашите пријатели и семејството.Прилики : Нашите работи biker шорцеви ги комбинира модата, функционалност и со највисок квалитет.Тие се совршен избор за јога, спорт, фитнес, трчање или било каков вид на спорт или фитнес активности поврзани.Гаранција : жените biker шорцеви се продаваат со 30-ден полн со пари назад гаранција и може да биде вратена без прашања праша.Ние нудиме светска класа услуги на клиентите за да се направи вашето купување се грижите слободни.Додадете овие тренингот шорцеви да количката со кликнување на "Додај-да-Количка" копчето и да се купи тоа сега.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата