.

.

adidas Жените Squadra 17 Шорцеви

adidas Жените Squadra 17 Шорцеви

DEN 345.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% Полиестер.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.Фудбал шорцеви направени со пот-wicking ткаенина.Редовно се вклопуваат е намалување за лесно и неограничен движење.Drawcord на еластичен појас ви овозможува да го прилагодите вашиот одговара.Climalite ткаенина извишува пот далеку од вашата кожа.Доверба, вештина да победи на топката.Работи на двете во овие женски фудбал шорцеви.Чист стил и 3-Ленти детали нека те води насекаде, во секое време, додека climalite фрла пот за да се задржи сува и е подготвен да игра се додека свирче.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата