.

.

FAFUGANIA Далечинско за Контрола на Автомобил, се Трансформира во Робот РК Автомобил со Едно Копче Деформација, 2.4 Ghz 360 степени Ротирачки Лебдат Полицијата Играчка Авто

FAFUGANIA Далечинско за Контрола на Автомобил, се Трансформира во Робот РК Автомобил со Едно Копче Деформација,

DEN 647.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Високо Квалитетен Материјал.Трансформира во робот рк автомобил е направен од цврст и високо квалитетна ABS пластика, материјал, кој е безбеден за деца.Ruggedness и crashworthiness продолжување на животниот век на играчка автомобил.На уникатен дизајн носи многу смеа на нашето семејство.Едно Копче Деформација.Ова далечинска контрола на робот автомобил е 2 во 1 модел играчка автомобил дизајн.На лесна трансформира помеѓу робот и автомобилот може да се заврши во една секунда, со притискање на копчето на контролер.Прилично страшни робот автомобил кој може да се трансформира додека во возење режим.Вистински Тркачки Искуство.На дното лебдат тркало може да флексибилно заврши 360 степени трик ротација во автомобил и робот модели.Реална моторот и забрзување звук, кул LED светла донесе голема визуелна искуство.Еден клик авто демо функција ќе ви презентираме прекрасни емисии.Одговорен Контролорот.Независна 2.4 Ghz Силна предавателот систем е доволно чувствителни за да се контролира токму дури и со полна брзина.Децата лесно може да го контролираат робот играчка во рок од 45 метри без да се мешаат едни со други.Далечинскиот управувач работи одлично и не команди со леснотија и брзо.Креативни Полицијата Играчка Автомобили за Деца.Овој робот автомобил работи без проблеми, тоа може да се движи сигурно здрав, дури и на краток и тешко куп тепих.Поважно е дека нашиот автомобил е идеален подарок за вашите деца околу 6 години на одредени фестивали како што се роденден и Божиќ, кои можат да го остварат рака-око координација и подобрување на нивното размислување.Она што е страшно е дека далечинскиот управувач автомобил може автоматски да се деформира од автомобил до робот во рамките на втората страна само со притискање на едно копче деформација копчето.Еден клик демо копче може лесно нека ти и твоите пријатели да се види прекрасна изведба, како што лебдат и деформација на робот автомобил, за ослободување на вашите раце.2,4 GHz, анти-мешање далечински контролер не треба да се мешаат едни со други, дури и ако постојат повеќе автомобили играат заедно, не може точно да одговара на нејзината сопствена сигнал.Далечински Управувач Трансформирање на возилото е идеален подарок за вашите деца!.Ве молиме НЕ го сила на играчка автомобил со рака или обидете се да се трансформира рачно, која лесно ќе штета на играчка автомобил.Со цел да се продолжи животниот век на РК Автомобил, ве молиме отстранете ја батеријата по употребата меѓу автомобил и далечински контролер.На рк автомобил е главно погодни за затворен простор, а не за надворешна тревник, камен патишта или други нерамни патишта.Ве молиме далеку од curbs!.Ве молиме да се подготви 5*1.5 V AA батерии да се работи на автомобилот за голема забава.Ве молиме НЕ го сила на играчка автомобил со рака или обидете се да се трансформира рачно, која лесно ќе штета на играчка автомобил.Со цел да се продолжи животниот век на РК Автомобил, ве молиме отстранете ја батеријата по употребата меѓу автомобил и далечински контролер.На рк автомобил е главно погодни за затворен простор, а не за надворешна тревник, камен патишта или други нерамни патишта.Ве молиме далеку од curbs!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата