.

.

KENNZA - Fuzzy1

KENNZA - Fuzzy1

DEN 470.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

KENNZA првиот вложување во shoegaze/post rock територии, Fuzzy1, испорачува 26 минути на sonic истражување и длабока внатрешна рефлексија.Кога се продаваат од страна , овој производ е произведен на побарувачката за користење на CD-R книжени медиуми. 's стандард политика на враќање ќе важат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата