.

.

Шминка Огледало Зголемена Козметички Огледало 10x Зум Двојна Двострано Табела Врвот Make Up Огледало Самостојна Табела Врвот Бричење Шминка Огледало (20 * 25cm)

Шминка Огледало Зголемена Козметички Огледало 10x Зум Двојна Двострано Табела Врвот Make Up Огледало Самостојна

DEN 407.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

★Простор за заштеда на енергија : Тркалезна форма Огледало и двоен страната дизајн, повеќе простор за заштеда и поубаво.Идеален за примена на шминка, носење контакти и бричење, итн. ★Двојно се Соочуваат Огледало : еден 10x зголемува Огледало и еден стандард (Вистинска Слика) огледало. 360 степени rotatable : практична и лесна за употреба. ★Бесплатно стои Суета Огледало Табела Огледало : дали користење на салон, во бањата или на вашата суета табела во вашиот соблекувалната, овој козметички огледало е многу корисно затоа што можете да го користите насекаде, исто така, на одмор. ★Одличен квалитет материјал : Хром заврши, мазна, светла, rustless и издржливи. ★360 Степен Ротација : огледало може да биде полн 360 степени нервира акција,тилт нагоре или надолу за да се најде оптимална позиција за да се бричат или да го применуваат шминка, Големи агол на ротација пред и после,и тоа е лесно да се најде соодветен агол на нивна сопствена употреба.Име на производ : Шминка mirror Mirror материјал : silver Frame материјал : metal Style : Модерна simplicity Size : 14.7*18cm, 20*25cm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата