.

.

Шминка Огледало Шминка Суета Огледало со Светла екран осетлив на допир Dimmable LED Светло Најдобро за Спалната соба Табела Врвот Облекување Маса Ѕид Монтирани Суета Ог

Шминка Огледало Шминка Суета Огледало со Светла екран осетлив на допир Dimmable LED Светло Најдобро за Спалната

DEN 374.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

?[Топ Квалитетни Материјали]-Оваа суета огледало е добро направен и завршил во светли chrome со одлични природни гледање опции,анти- ' рѓа,анти корозивна и издржливи. ?[Природна Светлина]-Led светло огледало со 9/11 запалени светилки околу adge на огледало, led светлата обезбедуваат природни и мека светлина која може да се направи можете да го видите вашето лице јасно. ?[Широко се користи]-Бричење Огледало има толку многу големи користи за секој кој сака да се применуваат или отстранување шминка, tweeze веѓите или носат накит]-но, мажите можат да користат фот бричење премногу. ?[Батеријата складирање или USB полнење]-шминка огледало има вградена литиум полимер батерија која може да се користи со помош на USB-кабел адаптер.Тоа може да се користи два пати на ден за 2 недели. ?[Идеален Подарок]-огледало има висок квалитет направи идеален подарок за девојки, дами и убавина љубители на роденден, забава и годишнина и други прилики.Име на производ : Шминка Mirror Frame материјал : metal Mirror материјал : sliver mirror Color : бела,gold Product Големина : 30x40x42cm/11.81x15.74x16.53in;30x50x52cm/11.81x19.68x20.47in40cm со 9 led светла, 50cm со 11 led светла.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата