.

.

Замокот X EXO-CX950 Електрични Модуларен моторни санки Шлем - Цврстиот Мат Црно - LRG

Замокот X EXO-CX950 Електрични Модуларен моторни санки Шлем - Цврстиот Мат Црно - LRG

DEN 8639.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Напредни LG Поликарбонат Школка развиена исклучиво од страна на Шкорпија Тежина : Големина L = 1780g Двојна Густина EPS Аеро-Tuned Вентилација Систем Над големина Eyeport Ever Clear Speed View паѓачката Sun Visor Kwik Wick II Удобност Лагер Kwik Fit Образ Подлошки Опремени со Електричен Двојно-Леќа Shield Breathbox и Брадата Завеса вклучени Лесно-Користете Флип-до Брадата Бар Шлем може да се користи со или без стакло Систем на Комуникација Говорникот Џебови 5 годишна Гаранција.Големини се движат од Мали да 3 X-Големи.Сите ќелии се изградени со Напредни LG Поликарбонат.Ги исполнува или го надминува ТОЧКА FMVSS 218 стандард.CX950 Модуларни Електрични Снег Шлем спортски тешко обложени, optically точни електрична двојна панелот shield.Овој шлем, исто така има вграден-во сонцето shield!.На CX950 користи Двоен D брадата рака за безбедна одговара.Напредни вентилација систем се овозможува на воздухот да лесно да тече пред да се врати во шлем да се отстрани вишокот на топлина преку протокот на воздух канали во EPS лагер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата